Kariera w Allianz

Regionalne Centrum Dystrybucji Toruń

  • Myślisz o zmianie w swoim życiu?
  • Chcesz pracować w solidnej międzynarodowej firmie?
  • Pragniesz niezależności i swobody działania a jednocześnie oczekujesz wsparcia, szkoleń i możliwości rozwoju?
  • Chcesz awansować i cieszyć się coraz wyższym wynagrodzeniem?
Sprawdź! Praca w Allianz to nie tylko możliwość osiągania wysokich zarobków, ale także wiele dodatkowych korzyści pozafinansowych. Gwarantujemy niezbędne wsparcie oraz perspektywę długoletniej współpracy. U nas rekrutacja trwa cały rok. Aplikuj już teraz. Skontaktuj się.


Dlaczego warto pracować w Allianz

Międzynarodowe standardy, siła finansowa, czołowa pozycja w Polsce i na świecie oraz ponad 120 lat doświadczeń – to wszystko może być po Twojej stronie. Allianz daje swoim współpracownikom markę, którą rozpoznaje wiele milionów Polaków. Gwarantuje niezbędne wsparcie oraz perspektywę długoletniej współpracy.

Twoja kariera może się toczyć

  • od stanowiska agenta (stażysty, potem juniora, następnie doradcę i eksperta)
  • przez menadżera wsparcia i sprzedaży
  • do stanowiska dyrektora oddziału lub właściciela agencji.

Wynagrodzenie bez limitów

Specyfika zawodu agenta polega na tym, że jest się rozliczanym z własnej efektywności i realizacji własnych celów i planów. W Allianz dbamy, by były one jasno sprecyzowane, konkretne i osiągalne.

Praca dla dużej międzynarodowej firmy to nie tylko możliwość wysokich zarobków, ale także wiele dodatkowych korzyści pozafinansowych.

Rozwój i wsparcie

Rozumiemy, że pracując na własne konto, musisz mieć zapewnione merytoryczne wsparcie i odpowiednie narzędzia pracy. Współpracując z Allianz, agent ma w każdej chwili do dyspozycji w pełni wyposażone biuro z dostępem do sieci komputerowej, telefonów i wszelkich materiałów oraz pomocy sprzedażowych.

Przyjazna atmosfera, niezależność i samodzielność.

Podejmując pracę agenta, stajesz się częścią zespołu zarządzanego przez menedżera. Możesz uczyć się od niego oraz korzystać z doświadczeń koleżanek i kolegów. Przyjazne relacje, jakie budują się w zespole, są wyjątkowe. Wzmacnia je wspólna zabawa i integracja.© Allianz 2011. All Rights Reserved