Promocje

Filia Regionalnego Centrum Dystrybucji w Radomiu

Agenci Allianz dbają, by klienci mieli pewność, że związują swoją przyszłość z silnym, wiarygodnym i solidnym partnerem. Promocje są istotne, ale w długim okresie liczą się właśnie te cechy oraz dobre dopasowanie produktu do potrzeb klienta. Możemy zaproponować w pełni satysfakcjonujące rozwiązania ubezpieczeniowe na korzystnych warunkach. Prosimy o kontakt z naszym oddziałem.


Plan na dziś i jutro

Plan na dziś i jutro

Plan na dziś i jutro to ubezpieczenie dla tych, którzy chcą zapewnić sobie i bliskim wsparcie finansowe w razie choroby, wypadku lub śmierci oraz pomoc w trudnych sytuacjach życiowych. Wybierz, co jest ważne dla Ciebie.

więcej

Ubezpieczenia dla rolników

Dla rolników

Prowadzenie gospodarstwa rolnego to odpowiedzialne i trudne zadanie związane z wieloma ryzykami. Z obowiązkowym ubezpieczeniem budynków oraz OC w Allianz zyskasz poczucie bezpieczeństwa.

więcej

Mieszkanie lub dom z wyposażeniem

W razie pożaru, powodzi, zalania, kradzieży uzyskasz pomoc finansową. Odszkodowanie pozwoli Ci odtworzyć zniszczone mienie i pokryje koszty. Wiemy, co się liczy: pomoc fachowca w trudnych sytuacjachi szybka wypłata odszkodowania.

więcej

Ubezpieczenia AC

Do Autocasco w Allianz dodawany jest Car Assistance. A do tego Złoty Zderzak - nagroda Polskiej Izby Motoryzacyjnej - przyznany Allianz m.in. za szybkość i sprawność likwidacji szkód, poziom kompetencji likwidatorów i rzeczoznawców, rzetelność oraz realność wyceny.

więcej

Allianz Kalia

Ubezpieczenie, które pozwala zawczasu zadbać o kwestie związane z pogrzebem. W przypadku śmierci osoby ubezpieczonej świadczenie pomoże pokryć koszty związane z organizacją pochówku.

więcej