Promocje

Kinga Jahnz

Promocje są istotne, ale w długim okresie liczy się także solidność i zaufanie do ubezpieczyciela oraz dobre dopasowanie produktu do potrzeb klienta.
W trakcie bezpośredniej rozmowy dopasuję ofertę do Twoich potrzeb i możliwości, jednocześnie proponując atrakcyjne zniżki.


Plan na dziś i jutro

Plan na dziś i jutro

Plan na dziś i jutro to ubezpieczenie dla tych, którzy chcą zapewnić sobie i bliskim wsparcie finansowe w razie choroby, wypadku lub śmierci oraz pomoc w trudnych sytuacjach życiowych. Wybierz, co jest ważne dla Ciebie.

więcej

Ubezpieczenia dla rolników

Dla rolników

Prowadzenie gospodarstwa rolnego to odpowiedzialne i trudne zadanie związane z wieloma ryzykami. Z obowiązkowym ubezpieczeniem budynków oraz OC w Allianz zyskasz poczucie bezpieczeństwa.

więcej

Emerytura bez ograniczeń - Allianz Rentier

Allianz Rentier to najlepsza propozycja oszczędzania na emeryturę w ramach III filaru. Masz pewność, że Twoje pieniądze nie stracą na wartości i zależy Ci na przekazaniu majątku bliskim.

więcej

Mały i Średni Biznes

Allianz Biznes Plus - kompleksowe ubezpieczenie dla przedsiębiorców zapewnia odtworzenie majątku i ochronę OC. Firma Assistance czyli dodatkowa pomoc organizacyjna, interwencyjna, medyczna, usługi informacyjne i remontowe, pomoc informatyczna - w cenie!

więcej

Mieszkanie lub dom z wyposażeniem

W razie pożaru, powodzi, zalania, kradzieży uzyskasz pomoc finansową. Odszkodowanie pozwoli Ci odtworzyć zniszczone mienie i pokryje koszty. Wiemy, co się liczy: pomoc fachowca w trudnych sytuacjachi szybka wypłata odszkodowania.

więcej

Jak oszczędzać na emeryturę

Oszczędzaj na przyszłość i korzystaj z ulgi podatkowej. Nawet 1438 zł. Emerytura z ZUS i OFE może nie wystarczyć. Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego to kapitał na przyszłość i zyski już dziś.

więcej

Ubezpieczenia AC

Do Autocasco w Allianz dodawany jest Car Assistance. A do tego Złoty Zderzak - nagroda Polskiej Izby Motoryzacyjnej - przyznany Allianz m.in. za szybkość i sprawność likwidacji szkód, poziom kompetencji likwidatorów i rzeczoznawców, rzetelność oraz realność wyceny.

więcej

Allianz Kalia

Ubezpieczenie, które pozwala zawczasu zadbać o kwestie związane z pogrzebem. W przypadku śmierci osoby ubezpieczonej świadczenie pomoże pokryć koszty związane z organizacją pochówku.

więcej