O Allianz

Kinga Jahnz

Konsekwencja, innowacyjność i wrażliwość na potrzeby klienta - to cechy, dzięki którymw ciągu kilkunastu lat obecności w Polsce Grupa Allianz stała się jednym z liderów polskiego rynku finansowo-ubezpieczeniowego. Dziś na siłę i stabilność marki Allianz tworzą cztery prężne spółki:

  • Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Allianz Polska S.A. oferujące ubezpieczenia majątkowe indywidualne i dla biznesu
  • Towarzystwo Ubezpieczeń Allianz Życie Polska S.A. oferujące ubezpieczenia na życie indywidualne i grupowe oraz IKE i IKZE
  • Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Allianz Polska S.A. oferujące fundusze inwestycyjne, PPE oraz IKZE 
  • Powszechne Towarzystwo Emerytalne Allianz Polska S.A. prowadzące otwarty fundusz emerytalny i dobrowolny fundusz emerytalny - w tym IKE i IKZE.


12.10.2016

12 października – dniem bezpiecznego komputera - eksperci z Allianz radzą jak chronić swój sprzęt

12 października to Dzień Bezpiecznego Komputera, obchodzony od 2004 roku. Zagrożeń związanych z komputerami jest wiele. W świecie, w którym większość komputerów pracuje w sieci i ma dostęp do Internetu, temat ich bezpieczeństwa staje się jeszcze bardziej istotny niż kiedykolwiek. . I choć prawie każdy z nas ma tego świadomość, nie wszyscy wiedzą, w jaki sposób to bezpieczeństwo zapewnić. O tym jak zwiększyć bezpieczeństwo naszych komputerów przypominają eksperci z Allianz Polska

zobacz więcej


30.09.2016

Masterclass z Lang Langiem w Warszawie

Allianz Junior Music Camp 2016 - Masterclass z Lang Langiem w Warszawie. Czwarta międzynarodowa edycja Allianz Junior Music Camp 2016 odbędzie się w Warszawie, 2-8 listopada 2016. Dziesięciu utalentowanych pianistów z całego świata zostało wybranych jako Ambasadorzy Muzyki 2016.

zobacz więcej


21.09.2016

Światowy raport zamożności Allianz – Global Wealth Report 2016: Dobre lata minęły

Dziś Allianz zaprezentował siódmą edycję „Światowego raportu zamożności – Global Wealth Report”, badania, które poddaje szczegółowej analizie wartość aktywów i zadłużenia gospodarstw domowych w ponad 50 krajach.

zobacz więcej


16.09.2016

Rosnąca liczba dronów niesie wiele korzyści, ale i ryzyk

Wzrośnie liczba bezzałogowych systemów latających (UAS), bo stają się coraz mniejsze i tańsze. Innowacyjna technologia może umożliwiać wykonywanie skomplikowanych i niebezpiecznych zadań, ale niesie obawy związane z ryzkiem jak ryzyko kolizji, ataku terrorystycznego lub cyberryzyk. Aby zapewnić bezpieczne działanie UAS konieczna jest edukacja i szkolenie ich operatorów.

zobacz więcej


05.09.2016

Masz plan na przyszłość dzieci?

Jak wynika z badań przeprowadzonych po raz szósty, przez Centrum Adama Smitha, koszty utrzymania dzieci w Polsce stale rosną. Warto mieć plan na ich przyszłość. 

zobacz więcej


31.08.2016

Ubezpieczenia szkolne – jak dobrze wybrać

Przygotowania do rozpoczęcia roku szkolnego to moment podejmowania wielu ważnych decyzji i załatwiania spraw związanych z rozpoczęciem roku szkolnego, aby zdążyć ze wszystkim przed 1 września. To moment wyboru ubezpieczenia szkolnego. Które ubezpieczenie wybrać? 

zobacz więcej


1 2 3 ... nastepna