Ubezpieczenia Allianz - Ewa Wójcik-Taras

Ewa Wójcik-Taras - agent Allianz w Warszawa
Numer KNF:11164277/A
Stanowisko:Agent ubezpieczeniowy
Email:ewa.wojcik@port.allianz.pl
Strona Facebook:https://www.facebook.com/ubezpieczenia.ewa.wokcik.taras
Telefon kom:692 209 755

Dziękuję Państwu za to że znaleźliście moją stronę:) Kilka informacji o mnie i o tym co i gdzie:) Pierwszą licencję agenta ubezpieczeniowego otrzymałam na przełomie1996/1997 roku. Od wiosny 2006 roku jestem agentem wyłącznym renomowanej firmy Allianz.

Zaufały mi firmy różnej wielokości, wszystkie są dla mnie bardzo ważne. Z niektórymi współpracujęW gronie moich klientów mam przyjemność doradzać wielu osobom prywatnym. Ta współpraca sprawia mi ogromną satysfakcję zarówno zawodową jak i osobistą. Uważam że zrozumienie potrzeb klienta a co za tym idzie odnalezienie jego miejsca w szerokim zakresie ubezpieczeń jakie oferujemy w firmie Allianz, jest sprawą ważną zarówno dla Państwa jak i dla mnie. 

Dojazd do klientów między Łodzią a Warszawą, oczywiście możemy się po wcześniejszym umówieniu spotkać się u mnie na terenie gminy Mszczonów.

Miasta w moim mobilnym zasięgu to Mszczonów, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Grójec, Skierniewice, Piaseczno, Pruszków i oczywiście te powiaty żyrardowski, grodziski, grójecki, skierniewicki, piaseczyński, pruszkowski.

o mnie

© Allianz 2011. All Rights Reserved