Promocje

Agencja Allianz Agnieszka Gontarska-Rowicka

Zawierając ubezpieczenie w Allianz, mogą mieć Państwo pewność, że związują swoją przyszłość z silnym, wiarygodnym i solidnym partnerem. Promocje są istotne, ale w długim okresie liczą się właśnie te cechy oraz dobre dopasowanie produktu do potrzeb klienta. Agenci pomogą dopasować oferte ubezpieczeniową do potrzeb osób indywidualnych oraz firm, jednocześnie proponując atrakcyjne zniżki. Zachęcamy do kontaktu.


Plan na dziś i jutro

Plan na dziś i jutro

Plan na dziś i jutro to ubezpieczenie dla tych, którzy chcą zapewnić sobie i bliskim wsparcie finansowe w razie choroby, wypadku lub śmierci oraz pomoc w trudnych sytuacjach życiowych. Wybierz, co jest ważne dla Ciebie.

więcej

Ubezpieczenia dla rolników

Dla rolników

Prowadzenie gospodarstwa rolnego to odpowiedzialne i trudne zadanie związane z wieloma ryzykami. Z obowiązkowym ubezpieczeniem budynków oraz OC w Allianz zyskasz poczucie bezpieczeństwa.

więcej

Mały i Średni Biznes

Allianz Biznes Plus - kompleksowe ubezpieczenie dla przedsiębiorców zapewnia odtworzenie majątku i ochronę OC. Firma Assistance czyli dodatkowa pomoc organizacyjna, interwencyjna, medyczna, usługi informacyjne i remontowe, pomoc informatyczna - w cenie!

więcej

Ubezpieczenia AC

Do Autocasco w Allianz dodawany jest Car Assistance. A do tego Złoty Zderzak - nagroda Polskiej Izby Motoryzacyjnej - przyznany Allianz m.in. za szybkość i sprawność likwidacji szkód, poziom kompetencji likwidatorów i rzeczoznawców, rzetelność oraz realność wyceny.

więcej