Promocje

Agencja Allianz FART Piotr Małota

Zawierając ubezpieczenie w Allianz, mogą mieć Państwo pewność, że związują swoją przyszłość z silnym, wiarygodnym i solidnym partnerem. Promocje są istotne, ale w długim okresie liczą się właśnie te cechy oraz dobre dopasowanie produktu do potrzeb klienta. Agenci pomogą dopasować oferte ubezpieczeniową do potrzeb osób indywidualnych oraz firm, jednocześnie proponując atrakcyjne zniżki. Zachęcamy do kontaktu.


Plan na dziś i jutro

Plan na dziś i jutro

Plan na dziś i jutro to ubezpieczenie dla tych, którzy chcą zapewnić sobie i bliskim wsparcie finansowe w razie choroby, wypadku lub śmierci oraz pomoc w trudnych sytuacjach życiowych. Wybierz, co jest ważne dla Ciebie.

więcej

Ubezpieczenia dla rolników

Dla rolników

Prowadzenie gospodarstwa rolnego to odpowiedzialne i trudne zadanie związane z wieloma ryzykami. Z obowiązkowym ubezpieczeniem budynków oraz OC w Allianz zyskasz poczucie bezpieczeństwa.

więcej

Emerytura bez ograniczeń - Allianz Rentier

Allianz Rentier to najlepsza propozycja oszczędzania na emeryturę w ramach III filaru. Masz pewność, że Twoje pieniądze nie stracą na wartości i zależy Ci na przekazaniu majątku bliskim.

więcej

Mały i Średni Biznes

Allianz Biznes Plus - kompleksowe ubezpieczenie dla przedsiębiorców zapewnia odtworzenie majątku i ochronę OC. Firma Assistance czyli dodatkowa pomoc organizacyjna, interwencyjna, medyczna, usługi informacyjne i remontowe, pomoc informatyczna - w cenie!

więcej

Mieszkanie lub dom z wyposażeniem

W razie pożaru, powodzi, zalania, kradzieży uzyskasz pomoc finansową. Odszkodowanie pozwoli Ci odtworzyć zniszczone mienie i pokryje koszty. Wiemy, co się liczy: pomoc fachowca w trudnych sytuacjachi szybka wypłata odszkodowania.

więcej

Jak oszczędzać na emeryturę

Oszczędzaj na przyszłość i korzystaj z ulgi podatkowej. Nawet 1438 zł. Emerytura z ZUS i OFE może nie wystarczyć. Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego to kapitał na przyszłość i zyski już dziś.

więcej

Ubezpieczenia AC

Do Autocasco w Allianz dodawany jest Car Assistance. A do tego Złoty Zderzak - nagroda Polskiej Izby Motoryzacyjnej - przyznany Allianz m.in. za szybkość i sprawność likwidacji szkód, poziom kompetencji likwidatorów i rzeczoznawców, rzetelność oraz realność wyceny.

więcej

Allianz Kalia

Ubezpieczenie, które pozwala zawczasu zadbać o kwestie związane z pogrzebem. W przypadku śmierci osoby ubezpieczonej świadczenie pomoże pokryć koszty związane z organizacją pochówku.

więcej