Skontaktuj się ze nami

Agencja Allianz Best Finance

Dla agenta najważniejszy jest kontakt i relacje z ludźmi. Wiemy, że do podjęcia dobrej decyzji potrzebny jest czas i sporo informacji. Agenci chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, wyjaśnią zagadnienia związane z ryzykiem i ochroną ubezpieczeniową. Oszacują składkę, udzielą porady.  Wypełnij formularz kontaktu i określ preferowany przez Ciebie czas i miejsce spotkania.

Jeżeli pytanie dotyczy polisy, proszę podać jej numer

Pola oznaczone * są wymagane.
Proszę podać przynajmniej jeden numer telefonu.

Klauzula marketingowa:

Informujemy, że Pani/Pana dane osobowe podane w niniejszym dokumencie będą przetwarzane przez Administratora danych tj. Allianz Polska Services Sp. z o.o. w celach marketingowych w związku z oferowaniem usług świadczonych przez Administratora na rzecz następujących Spółek Grupy Allianz Polska: Towarzystwa Ubezpieczeń i Reasekuracji Allianz Polska S. A., Towarzystwa Ubezpieczeń Allianz Życie Polska S.A., funduszów emerytalnych zarządzanych przez Powszechne Towarzystwo Emerytalne Allianz Polska S.A., Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych Allianz Polska S.A., (adres siedziby ww. podmiotów: ul. Rodziny Hiszpańskich 1, 02-685 Warszawa).

Podanie danych jest dobrowolne.

W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody w ramach klauzuli marketingowej Pani/Pana dane będą udostępniane przez Administratora następującym podmiotom: Towarzystwu Ubezpieczeń i Reasekuracji Allianz Polska S.A., Towarzystwu Ubezpieczeń Allianz Życie Polska S.A., funduszom emerytalnym zarządzanym przez Powszechne Towarzystwo Emerytalne Allianz Polska S.A., Towarzystwu Funduszy Inwestycyjnych Allianz Polska S.A., Allianz Polska Services sp. z o.o., (adres siedziby ww. podmiotów: ul. Rodziny Hiszpańskich 1, 02-685 Warszawa), zwanym dalej "Spółkami Grupy Allianz Polska". Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz prawo pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych, jak również sprzeciwu, które to uprawnienia przysługują w stosunku do Administratora oraz każdego z ww. podmiotów.