Ubezpieczenia - Agencja Allianz Best Finance


W naszej Agencji oferujemy Klientom wszystkie rodzaje ubezpieczeń, które są w ofercie Allianz, czyli ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne, ubezpieczenia w podróży i zagranicą oraz ubezpieczenia na życie zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych.

Można powiedzieć, że obsługujemy Klientów na terenie województwa Mazowieckiego lecz w przeważającym procencie z Warszawy i okolic, czyli Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki, Serock, Pułtusk, Łomianki, Piaseczno, Raszyn.

Obecnie w Agencji pracuje 5 Agentów wyłącznych.Współpracujemy również z kilkunastoma Multiagencjami na terenie województwa Mazowieckiego (Wyszków, Ciechanów, Ostrołęka, Radom i oczywiście w Warszawie).

Iwona Kakietek-Zielińska, Dyrektor Agencji: Z ubezpieczeniami jestem związana od 1995 roku. Ponad 7 lat pracowałam w ING, początkowo jako Agent (2 lata), później jako Unit Manager i ostatnie 2 lata jako Dyrektor Oddziału Warszawa IV. Następne 5 lat byłam Dyrektorem województawa Mazowieckiego w firmie Generali.Agencję Allianz Best Finance prowadzę od roku 2008.

Ubezpieczenia Legionowo - Agencja Allianz Best Finance

o nas